صفحه قبل

سومین نشست انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان با حمایت مالی میچکا

😍سومین نشست انجمن فرهنگی ناشرین کتاب کودک و نوجوان پیرامون راه‌یابی و ترویج کتاب‌خوانی، امروز با حضور عده‌ای از ناشرین و دست‌اندرکاران نشر و چاپ کتاب‌های کودکان برگزار شد.
♦️
بخش اول این نشست با سخنرانی علی رمضانی، مدیر کل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش‌وپرورش، آغاز شد و با گفتگوهایی درباره‌ی ترویج کتاب و کتاب‌خوانی توسط دکتر محسن حاجی‌زین‌العابدین، رئیس انجمن مروجان کتاب‌خوانی و دکتر احمدرضا آذربایجانی، عضو کارگروه ترویج مطالعه‌ی مفید، به پایان رسید.
♦️
بخش دوم این نشست به ابعاد ترجمه در آثار مربوط به کودک و نوجوان اختصاص داشت و ضمن آن شیدا رنجبر، عضو هیئت مدیره‌ی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان و مجید عمیق، مترجم و نویسنده‌ی حوزه‌ی کودکان، به صحبت و گفتگو نشستند. 
نشر میچکا حامی مالی این برنامه بود و به این مناسبت، آقای حسام سبحانی طهرانی (مدیر تولید محتوا) دقایقی درباره‌ی چگونگی شکل‌گیری نشر میچکا، گزارش عملکرد آن و برنامه‌های آتی این انتشارات صحبت کرد. همچنین آقایان یحیی دهقانی (مدیرعامل) و شهرام اقبال‌زاده (مشاور عالی) و خانم سلماز دهقانی (صاحب امتیاز) به نمایندگی از میچکا در این نشست حضور داشتند.


صفحه قبل
برو به بالا

همه کالاها و خدمات اين فروشگاه حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه و فعاليت هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مبتکران می باشد